Ötödik győzelem zsinórban

Ötödik győzelmét szerezte zsinórban a Törökszentmiklósi FC

Szomszédvárak csatája zajlott a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban, Szajol csapata lépett pályára Törökszentmiklóson. Az esős délutánon jobbára a mezőnyben folyt a játék, helyzetet csak Gergely Mátyás csapata tudott kialakítani, Buru révén a 25. percben előnyhöz is jutott a házigazda. Félidőben Törökszentmiklós – Szajol 1 – 0. Az 54. percben Buru második góljával növelte az előnyt, Török kapusnak kevés dolga akadt. A 86. percben Bezzeg góljával szinte helyzet nélkül tudott szépíteni a Szajol. A hajrában a csereként beállt Váradi előtt adódtak gólszerzési lehetőségek, de ezek kimaradtak. Több találat nem született, a hazai csapat megérdemelten tartotta otthon a 3 bajnoki pontot.

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC – SZAJOL KLK  2 – 1  (1 – 0)
Törökszentmiklósi FC: Török, Göblyös (Váradi, 66.), Gusztafik, Lólé, Rab, Fehér, Balogh, Buru (Pór, 85.), Suki (Nagy, 78.), Ladányi, Héder A.
Szajol KLK: Csúri, Szabó Z. (Pálinkás, 66.), Győrfi, Dobos, Szabó T. (Böjti, 57.), Vadas (Csúri, 82.), Bezzeg, Csajbók, Péntek, Dalmadi, Benedek (Bogdán, 46.)
Gólszerző: Buru 24. p., 54. p. ill. Bezzeg 86. p
Sárga lap: Rab 90. p. ill Szabó T. 22. p, Dalmadi 26. p., Bezzeg 54. p., Győrfi 93. p.